Firmast

Metek pakub täislahendusi hoone välisfassaadi ehitamiseks. Selgitame välja Teie soovid, koostame projekti ning valmistame ja paigaldame teras- ja alumiiniumprofiilist ning klaasist fassaade ja avatäiteid.

  1. Nõustame Teid parima lahenduse leidmisel: tehes kõik vajalikud tehnilised arvutused ja joonised.
  2. Leiame Teile sobivad materjalid: profiilisüsteemi ja klaasitüübi.
  3. Valmistame konstruktsioonid: kasutame kaasaegseid seadmeid ning kvaliteetseid materjale.
  4. Paigaldame kvaliteetselt: meil on kogenud ehitusspetsialistid.

Metekist tellides võite olla kindlad, et saate õigeaegselt valmis kvaliteetsed objektid, kuna juhime ise projekti kõiki etappe: ettevalmistus, projekteerimine, materjali hange, tootmine ja paigaldus.

Meil on rohkem kui 15-aastane kogemus ning oleme suurim metallfassaadide tootja Eestis. Meie toodetud ja paigaldatud objektidega on võimalik tutvuda referentside all.

 

Visioon

Meie visiooniks on olla suurimate fassaadide terviklahenduste pakkujate hulgas Eestis ja Põhjamaades.

 

Missioon

Meie missioon on pakkuda energiasäästlikke ja kvaliteetseid fassaade. Oleme usaldusväärne ja kindel partner projekteerimisel, tootmisel, projektijuhtimisel ning paigaldamisel.

 

Kvaliteedipoliitika

Meie suunaks on vertikaalne integratsioon – teeme kõik oma jõududega. Oleme projektimüügifirma, mis kujundab, konstrueerib, toodab ja paigaldab disainfassaade. Meie insenerid pakuvad kaasaegset konstrueerimist viimaste trendide, normide ja nõuete kohaselt, hoiavad end nendega pidevalt kursis, on inspireeritud kaasa rääkima ja ellu viima värskeid ideid.
 

Kliendisuhe

Liigume pideva parendamise teed kliendi vajaduste mõistmise ja rahulolu tagamiseks. Meie tegevus on rajatud püsivatele kliendisuhetele. Koostöös arhitektide ja peatöövõtjatega arendame innovaatilisi lahendusi, mis pakuvad maksimaalset esteetilist taset ja minimaalset maksumust läbi tehnilise optimeerimise. Näeme tellija eesmärke terviklikult ja pakume sellest lähtuvalt kogulahendusi. Osaleme loomeprotsessides ning meie tootmine ja teenindus on tellijale läbipaistev.

 

Konkurents

Eelistame õiglast konkurentsi ja austame ärieetikat. Peame lugu kõigist meie ala tegijatest ja oleme valmis koostööks.
 

Tootmine

  • Meie tehasekompleks asub Tallinna külje all Tabasalus.
  • Tootmises kasutame oma ala tipptehnoloogiat ning vastavaid kõrgtehnoloogilisi materjale.
  • Meil töötavad koolitatud ja kogenud spetsialistid.